Bus dienstregeling

In het hoogseizoen (7 juli tot 31 augustus 2018) rijd er een bus (buslijn 1005) tussen Aups en Moustiers-Sainte-Marie, met 2 bushaltes; precies voor en tegenover onze camping. In beide richtingen stopt de bus 4 keer per dag. Vanaf Aups en Moustiers-Sainte-Marie rijden er ook andere buslijnen ( plan je busrit op VARLIB )

Bus dienstregeling 1005 geldig van 7 juli tot 31 augustus 2018 !!


Aups > Moustiers-Sainte-Marie

Bushalte

Maandag t/m zondag en feestdagen

AUPS – Martin Bidoure

09.30

11.30

15.00

17.00

LES SALLES-SUR-VERDON – Gleb Sivirine

09.55

11.55

15.25

17.25

LES SALLES-SUR-VERDON – Camping des Ruisses

10.00

12.00

15.30

17.30

AIGUINES – Camping Le Galetas

10.05

12.05

15.35

17.35

AIGUINES – Pont du Galetas

10.08

12.08

15.38

17.38

MOUSTIERS-SAINTE-MARIE – L’Étoile

10.10

12.10

15.40

17.40

MOUSTIERS-SAINTE-MARIE – Camping le Moulin

10.15

12.15

15.45

17.45

MOUSTIERS-SAINTE-MARIE – Village

10.25

12.25

15.55

17.55

Moustiers Sainte-Marie > Aups

Bushalte

Maandag t/m zondag en feestdagen

MOUSTIERS-SAINTE-MARIE – Village

10.30

12.30

16.00

18.00

MOUSTIERS-SAINTE-MARIE – Camping le Moulin

10.40

12.40

16.10

18.10

MOUSTIERS-SAINTE-MARIE – L’Étoile

10.45

12.45

16.15

18.15

AIGUINES – Pont du Galetas

10.47

12.47

16.17

18.17

AIGUINES – Camping Le Galetas

10.50

12.50

16.20

18.20

LES SALLES-SUR-VERDON – Camping des Ruisses

10.55

12.55

16.25

18.25

LES SALLES-SUR-VERDON – Gleb Sivirine

11.00

13.00

16.30

18.30

AUPS – Martin Bidoure

11.25

13.25

16.55

18.55

Bustarieven 1005

Tarief enkele reis 3 €
Tarief retour 5 €
10-Rittenkaart * 21 €

* 10-Rittenkaarten zijn niet persoonsgebonden en kunnen door meerdere personen worden gebruikt. Overstappen is gratis binnen 90 minuten na het instappen in de eerste bus (niet geldig voor een retour reis).

Download als PDF


Overige tarieven

TICKETS

Enkele reis

Retour **

10-Rittenkaart *

Zone 1 :
Var en aangrenzende gemeenten

3 €

5 €

21 €

Zone 2 :
Zone 1 + Cannes. Grasse en Gardanne

4 €

28 €

Zone 3 :
Zone 2 + Aix-en-Provence en Marseille

6 €

42 €

Zone 4 :
Zone 3 + Nice Airport

20 €

140 €

* 10-Rittenkaarten zijn niet persoonsgebonden en kunnen door meerdere personen worden gebruikt. Overstappen is gratis binnen 90 minuten na het instappen in de eerste bus (niet geldig voor een retour reis).
** Retour-tickets voor VAR en naburige gemeenten € 5, zijn niet te koop in touringcars.