Bus dienstregeling

In het hoogseizoen (7 juli tot 31 augustus 2019) rijd er een bus (buslijn 1005) tussen Aups en Moustiers-Sainte-Marie, met 2 bushaltes; precies voor en tegenover onze camping. In beide richtingen stopt de bus 4 keer per dag. Vanaf Aups en Moustiers-Sainte-Marie rijden er ook andere buslijnen ( plan je busrit op VARLIB )

Bus dienstregeling 1005 geldig van 7 juli tot 31 augustus 2019 !!


Aups > Moustiers-Sainte-Marie

Bushalte

Maandag t/m zondag en feestdagen

AUPS – Martin Bidoure

09.00

11.30

15.35

18.30

LES SALLES-SUR-VERDON – Gleb Sivirine

09.25

11.55

16.00

18.55

LES SALLES-SUR-VERDON – Camping Les Ruisses

09.30

12.00

16.05

19.00

AIGUINES – Camping Le Galetas

09.35

12.05

16.10

19.05

AIGUINES – Pont du Galetas

09.38

12.08

16.13

19.08

MOUSTIERS-SAINTE-MARIE – L’Étoile

09.40

12.10

16.15

19.10

MOUSTIERS-SAINTE-MARIE – Camping le Moulin

09.45

12.15

16.20

19.15

MOUSTIERS-SAINTE-MARIE – Village

09.55

12.25

16.30

19.25

Moustiers Sainte-Marie > Aups

Bushalte

Maandag t/m zondag en feestdagen

MOUSTIERS-SAINTE-MARIE – Village

06.30

10.30

12.30

16.35

MOUSTIERS-SAINTE-MARIE – Camping le Moulin

06.40

10.40

12.40

16.45

MOUSTIERS-SAINTE-MARIE – L’Étoile

06.45

10.45

12.45

16.50

AIGUINES – Pont du Galetas

06.47

10.47

12.47

16.52

AIGUINES – Camping Le Galetas

06.50

10.50

12.50

16.55

LES SALLES-SUR-VERDON – Camping Les Ruisses

06.55

10.55

12.55

17.00

LES SALLES-SUR-VERDON – Gleb Sivirine

07.00

11.00

13.00

17.05

AUPS – Martin Bidoure

07.25

11.25

13.25

17.30

Bustarieven 1005

Tarief enkele reis 3 €
Tarief retour 5 €
10-Rittenkaart * 21 €

* 10-Rittenkaarten zijn niet persoonsgebonden en kunnen door meerdere personen worden gebruikt. Overstappen is gratis binnen 90 minuten na het instappen in de eerste bus (niet geldig voor een retour reis).

Download als PDF


Overige tarieven

TICKETS

Enkele reis

Retour **

10-Rittenkaart *

Zone 1 :
Var en aangrenzende gemeenten

3 €

5 €

21 €

Zone 2 :
Zone 1 + Cannes. Grasse en Gardanne

4 €

28 €

Zone 3 :
Zone 2 + Aix-en-Provence en Marseille

6 €

42 €

Zone 4 :
Zone 3 + Nice Airport

20 €

140 €

* 10-Rittenkaarten zijn niet persoonsgebonden en kunnen door meerdere personen worden gebruikt. Overstappen is gratis binnen 90 minuten na het instappen in de eerste bus (niet geldig voor een retour reis).
** Retour-tickets voor VAR en naburige gemeenten € 5, zijn niet te koop in touringcars.